Home Page

Videolar-01

Videolar-01

ilgili Videolar özel Sunumlarımdan Sadece Bazılarıdır...

     *****uluslararası standartlara sahip olması kaydıyla; yurt içinde ve yurt dışında öncelikte Osmanlı ve Türk mutfağı ile ilgili projeler hakkında fuar, festival konsept tasarım, menü tespit, 5 yıldızlı otel, Delux tatil köyü, vip restoranlar hakkında inşaat aşamasından başlayarak misafirlerine vip hizmet verebilir duruma gelene kadar ‘ki aşamada.

     *****Tüm yiyecek ve içecek departmanlarının işleyiş açısından en güvenli, sağlıklı, hızlı bir şekilde teçhizatlarının oluşturulması ve tüm ürünlerin reçetelendirilerek tüm ilgili personellerin eğitimlerinin de verilmesi dahil olmak üzere mesleki tecrübelerimden faydalanabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. ilgili konularda tarafıma Türkiye saati ile 11:00 | 22:00 arası +90 532 100 18 22 numaralı telefon ile yada akdenizsef@gmail.com adresi vasıtasıyla müracaat edebilirsiniz.

Yurt içinde ve yurt dışında ihtiyac duyan kişi ve kurumlara yiyecek ve içecek alanlarında  restoran ve konaklama ve  işletmelerine belirtilen konularda osmanlı ve türk mutfağı, osmanlı saray mutfağı, anadolu mutfağı konseptlerinde uluslararası konumda has aşçıbaşı Ahmet Özdemir olarak yiyecek ve içecek danışmanlığımutfak danışmanlığıişletmeci körlüğü konularında mesleki eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermekteyim. İlgili projeler için mesleki bilgilerime ihtiyac duyan kişi ve kurumlar telefonumdan (+90 532 100 18 22) veya akdenizsef@gmail.com @mail adresimden Türkiye saati ile sabah 10:00 ila aksam 22:00 saatleri arasında tarafım ile bağlantıya geçebilirler..